Janusz Życzkowski, rocznik 78, dziennikarz, publicysta, zawodowo związany z Regionalną Rozgłośni Polskiego Radia – Radio Zachód / Radio Zielona Góra (wcześniej także min. RMF FM, Grupa Radiowa Agory, Radio Plus, Informacyjna Agencja Radiowa), stale współpracuje z Wojewódzką i Miejską Biblioteką Publiczną im. C.Norwida w Zielonej Górze. Absolwent Uniwersytetu Zielonogórskiego, członek Lubuskiego Stowarzyszenia Miłośników Działań Kulturalnych Debiut oraz Stowarzyszenia Dziennikarzy Rzeczypospolitej. Prywatnie szczęśliwy mąż i ojciec.

Janusz Życzkowski

2 uwagi do wpisu “

  1. To zdjęcie powinno stanowić okładkę książki: „Opowieść pierwsza”. Jest bowiem i tajemnicze i w mojej ocenie oddające ducha fabuły książki. Natomiast planowana okładka książki jest mało merkantylna (ale cóż ja jestem „ekonomy”) i kojarzy mi się bardziej z zaduszkami a to już inna opcja. Tak to widzę. Też Janusz!

  2. Panie Januszu, wielkie dzięki za opinię! Uspokajam, to nie jest okładka książki, choć spotkałem się również z opinią, że mogłaby nią być. Już wkrótce pokażę projekt i wtedy wszystko będzie jasne. Pozdrawiam!

Twój komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s